جابجایی ایستگاه راه آهن فامنین همدان انجام گردد

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به جابه جایی ایستگاه راه آهن فامنین به منظور رفاه حال مردم این شهرستان، گفت: در نظر است این جابجایی در نزدیک ترین نقطه این شهر و در کمترین زمان ممکن انجام گیرد.

جابجایی ایستگاه راه آهن فامنین همدان انجام گردد

به گزارش خبرنگاران، خیراله خادمی سه شنبه 27 شهریور در جریان در بازدید از پروژه های شهرستان فامنین، اظهار کرد: پیمانکار این پروژه انتخاب گردیده و عملیات اجرایی پروژه پس از آزادسازی زمین های دارای معارض شروع خواهد شد.

وی با بیان اینکه به احتمال قوی بعد از آنالیز در کمیته فنی ظرف 40 روز آینده این جانمایی قطعی می گردد، توضیح داد: با یاری مردم، نمایندگان و مسئولان امیدواریم جابجایی ایستگاه که دستور صریح وزیر راه و شهرسازی است، هر چه زودتر انجام گیرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین از دسترسی مردم فامنین به آزادراه همدان- ساوه بعد از آنالیز این طرح در شورای ترافیک اطلاع داد.

وی در ادامه در بازدید از محور اراک - قهاوند و قهاوند- مرادبلاغی به سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان تأکید کرد: عملیات اجرایی احداث 3 کیلومتر قهاوند- مراد بلاغی و 11 کیلومتر روکش اراک - قهاوند قبل از اتمام فصل کاری در استان همدان انجام گیرد.

سه راهی اصله نیز که یکی از نقاط پرحادثه شهرستان فامنین به شمار می رود که مورد بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی نهاده شد. این پروژه حدود 4 کیلومتر است که هم اکنون از پیشرفت 90 درصدی برخوردار بوده و عملیات ساب بیس آن به اتمام رسیده و عملیات بیس و آسفالت ریزی به اداره کل راهداری واگذار گردیده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جابجایی ایستگاه راه آهن فامنین همدان انجام گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جابجایی ایستگاه راه آهن فامنین همدان انجام گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید