اخبار و رویدادها

کی روش حق دارد قرارداد کوتاه مدت را نپذیرد

مربیان بزرگ و با شناسنامه، هرگز قرارداد کوتاه مدت نمی بندند. کی روش هم مانند دیگر مربیان بزرگ قرارداد کوتاه مدت را قبول نمی کند. فدراسیون فوتبال باید استراتژی خودش را معین کند و طبق همان استراتژی عمل کند. تاج و همکارانش در فدراسیون باید جهت تیم ملی تا...

28 دی 1398

آنفلوآنزای طیور در اردبیل مشاهده نشده است

خبرنگاران/اردبیل مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل گفت: وجود هرگونه آنفلوآنزا در طیور اردبیل گزارش نشده و این ادعا صحت ندارد.

27 دی 1398

فیلم های برتر تاریخ سینما درباره روزنامه نگاری

مجله دیجی کالا - صوفیا نصرالهی: کریستین امانپور، گزارشگر ایرانی الاصل و ارشد شبکه CNN جمله ای دارد به این مضمون که: من بر این باورم که روزنامه نگاری خوب و تلویزیون خوب، می تواند دنیای ما را جای بهتری برای زندگی کند.

27 دی 1398

دانشگاه امیرکبیر به پژوهشگران خدمات رایگان ارائه می دهد

مدیر کل امور آزمایشگاه مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: افرادی که ایده های خود را در آزمایشگاه های دانشگاه ها به نتیجه می رسانند؛ در صورتی که در مقاله خود نامی از این آزمایشگاه ببرند، از گرنت پژوهشی برخوردار می شوند.

26 دی 1398

تمسخر تسلا سایبرتراک ادامه دارد؛ نوبت به شرکت لگو رسید

با وجود اینکه حدود یک هفته از زمان معرفی تسلا سایبرتراک سپری شده، این خودرو کماکان در کانون توجه رسانه های خودرویی واقع شده است. دلیل این مساله را می توان به اتفاقات رخ داده در مراسم رونمایی و البته طراحی عجیب و غریب سایبرتراک نسبت داد. از دید بسیاری از...

24 دی 1398

باید تیم ملی والیبال را آماده کسب سهمیه المپیک کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان،محمدرضا داورزنی که در نشست معاونان ، مدیران ستادی و فدراسیونهای ورزشی با وزیر ورزش و جوانان سخن می گفت ، گفت : دغدغه رهبری و مردم باعث شد که من دوباره این احساس وظیفه کنم و به فدراسیون بازگردم.

24 دی 1398

ملی پوشان کاراته ایران وارد مادرید شدند

به گزارش خبرنگاران، هفتمین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته جمعه هفته جاری با حضور 737 کاراته کا از 89 کشور به میزبانی اسپانیا در سالن پاولوین شهر مادرید آغاز و سه روز به طول خواهد انجامید. اعضای تیم ملی کشورمان با ترکیب 10 کاراته کا در دو بخش مردان و زنان...

23 دی 1398

آشنایی با خانه تاریخی مشیرالملک Moshir Almolk Historical House

در این مقاله از وب سایت گردشگری خبرنگاران شما را با خانه مشیرالملک انصاری در اصفهان آشنا خواهیم کرد . در ادامه مطلب همراه ما باشید.

22 دی 1398

دفتر علامه زکزاکی: هرگز نمی توان ما را با تهدید ساکت کرد

به گزارش خبرنگاران، دفتر علامه شیخ زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه امروز یکشنبه خطاب به دولت مستبد این کشور در پیامی توئیتری اعلام کرد: هرگز نمی توان ما را با تهدید ساکت کرد.

20 دی 1398

اصلی ترین قوانین عکاسی کدامند؟

گرچه عکاسی با دوربین گوشی موبایل اندکی متفاوت از عکاسی با دوربین فول سایز DSLR یا بدون آینه است، اما برخی از قوانین اصلی همیشه ثابت هستند. به ویژه آن دسته از قوانینی که به ترکیب بندی مربوط می شوند. از قلم نیاندازید که علی رغم محدودیت نسبی دوربین گوشی موبایل،...

20 دی 1398

کلیسای قاجاری در همدان پارکینگ ماشین های بیمارستان شد

دانشگاه علوم پزشکی همدان در برخورد با بناهای تاریخی همدان که در اختیار دارد، رفتار دوگانه ای را در پیش گرفته است؛ بعد از تبدیل عمارت تاریخی بدیع الحکما به موزه پزشکی و تعطیلی آن بعد از حدود یک ماه فعالیت، تخریب نخستین بیمارستان همدان را سال گذشته به...

18 دی 1398

خادم در گفت وگو با خبرنگاران: سطح بازی های جارکاتا بالاتر از اینچئون بود، پوست اندازی تیم ملی فرازونشیب هایی را به کشتی تحمیل می نماید

رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت که مسابقات این رشته در اندونزی از سطحی به مراتب بالاتر از دوره گذشته بازی های آسیایی برخوردار بود.

17 دی 1398

مورالس آمادگی خود را برای حضور در انتخابات آینده بولیوی بیان کرد

رئیس جمهور مستعفی بولیوی از احتمال بازگشت به کشور و حضور در انتخابات آینده بولیوی اطلاع داد.

17 دی 1398

دامغانی: توپ نبود بازی آغاز گردد

سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان در خصوص دلایل اعتراضاتش پیش از شروع بازی گفت: قانون اجرا نمی گردد و برای شروع بازی توپ نبود.

16 دی 1398

حجم وسیع جمعیت در بافت فرسوده عامل تخریب آثار تاریخی است

خبرنگاران/لرستان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد گفت: حجم وسیعی از جمعیت در بافت فرسوده می تواند عاملی برای تخریب آثار تاریخی باشد.

14 دی 1398

معاون رییس جمهوری در امور زنان از مناطق زلزله زده سراب بازدید کرد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی معصومه ابتکار، معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده، ظهر امروز (دوشنبه) از روستای زلزله زده تیرشاب شهرستان سراب بازدید و با اهالی این شهرستان ملاقات و گفت وگو کرد.

13 دی 1398

باستان شناسان ایرانی باید به کاوش در ایرانِ فرهنگی بپردازند

رییس هیئت مدیره و انجمن علمی باستان شناسی دانشگاه تهران با اشاره به تاکیدِ برنامه ششم توسعه نسبت به لزوم برنامه ریزی برای حضور در کشورهای همجوار، اظهار کرد: امروز این مطالبه را از پژوهشگاه میراث فرهنگی و پژوهشکده باستان شناسی داریم و می خواهیم بحث کشورهای...

13 دی 1398

اوو مورالس رئیس جمهور بولیوی از سمت خود استعفا کرد

اوومورالس رئیس جمهور بولیوی که به تازگی از سوی کمیسیون انتخابات این کشور برنده انتخابات ریاست جمهوری اعلام شده بود از سمت خود استعفا داد.

12 دی 1398

استاندار اردبیل: آموزش و پرورش در ارتقای فرهنگ مطالعه پیشقدم گردد

استاندار اردبیل گفت: آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد فرهنگی که با جامعه وسیعی از دانش آموزان سروکار دارد باید در راستای ارتقای فرهنگ مطالعه پیشگام باشد.

11 دی 1398

تبلیغ نماینده گچساران توسط نماینده مردم شیروان

رئیس کمیسیون اجتماعی گفت: من به تاجگردون افتخار می کنم و به شما مردم گچساران افتخار می کنم که شخصی مثل تاجگردون را انتخاب نموده اید و انتخاب خواهید کرد.

9 دی 1398
تعداد: (423)