اخبار سیاسی

فیلم های برتر تاریخ سینما درباره روزنامه نگاری

مجله دیجی کالا - صوفیا نصرالهی: کریستین امانپور، گزارشگر ایرانی الاصل و ارشد شبکه CNN جمله ای دارد به این مضمون که: من بر این باورم که روزنامه نگاری خوب و تلویزیون خوب، می تواند دنیای ما را جای بهتری برای زندگی کند.

27 دی 1398

باید تیم ملی والیبال را آماده کسب سهمیه المپیک کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان،محمدرضا داورزنی که در نشست معاونان ، مدیران ستادی و فدراسیونهای ورزشی با وزیر ورزش و جوانان سخن می گفت ، گفت : دغدغه رهبری و مردم باعث شد که من دوباره این احساس وظیفه کنم و به فدراسیون بازگردم.

24 دی 1398

مورالس آمادگی خود را برای حضور در انتخابات آینده بولیوی بیان کرد

رئیس جمهور مستعفی بولیوی از احتمال بازگشت به کشور و حضور در انتخابات آینده بولیوی اطلاع داد.

17 دی 1398

دامغانی: توپ نبود بازی آغاز گردد

سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان در خصوص دلایل اعتراضاتش پیش از شروع بازی گفت: قانون اجرا نمی گردد و برای شروع بازی توپ نبود.

16 دی 1398

معاون رییس جمهوری در امور زنان از مناطق زلزله زده سراب بازدید کرد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی معصومه ابتکار، معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده، ظهر امروز (دوشنبه) از روستای زلزله زده تیرشاب شهرستان سراب بازدید و با اهالی این شهرستان ملاقات و گفت وگو کرد.

13 دی 1398

باستان شناسان ایرانی باید به کاوش در ایرانِ فرهنگی بپردازند

رییس هیئت مدیره و انجمن علمی باستان شناسی دانشگاه تهران با اشاره به تاکیدِ برنامه ششم توسعه نسبت به لزوم برنامه ریزی برای حضور در کشورهای همجوار، اظهار کرد: امروز این مطالبه را از پژوهشگاه میراث فرهنگی و پژوهشکده باستان شناسی داریم و می خواهیم بحث کشورهای...

13 دی 1398

رغد به ریاض می رود؛ پاسخ مثبت دختر دیکتاتور معدوم به دعوت سعودی

دختر صدام معدوم به دعوت رسمی حکومت سعودی به ریاض می رود.

6 دی 1398

سازمان ملل: اسناد معتبری از نابودی سرکرده داعش در دست نیست

گروه نظارتی سازمان ملل متحد بر گروهک های تروریستی داعش و القاعده گفت که اخبار مربوط به نابودی سرکرده داعش را تایید نمی کند.

26 آذر 1398

چاوش اوغلو: گروه ی.پ.گ در ازای دریافت پول داعشی ها را آزاد کرده است

وزیر امور خارجه ترکیه بیان نمود اگر گروه ی.پ.گ طبق توافق با روسیه از منطقه فرات خارج نشود، مورد پاکسازی قرار خواهد گرفت.

25 آذر 1398

تغییر کابینه، پاسخ رئیس جمهور شیلی به اعتراض های سراسری این کشور

رئیس جمهور شیلی در پاسخ به ادامه ناآرامی ها در این کشور که تاکنون هجده کشته و صدها زخمی بر جا گذاشته، از همه وزرای کابینه خواست استعفا دهند.

23 آذر 1398

جذب میلیونی گردشگر با فم تریپ

ایران به عنوان یکی از کهن ترین تمدن های تاریخ با شرایط ژئوپلیتیک منحصربه فرد، فرهنگی غنی و امنیت کم نظیر در منطقه خاورمیانه ارزان ترین مقصد گردشگری جهان است، اما تمام این ظرفیت ها تحت الشعاع اخبار و حواشی اوضاع سیاسی بین الملل قرار گرفته است و تصویری...

15 آذر 1398

استراتژیست سابق ترامپ: کاخ سفید باید موضوع استیضاح را جدی بگیرد

روزنامه نیویورک پست درگزارش اختصاصی روز شنبه خود به نقل از بنن استراتژیست سابق ترامپ نوشت: کاخ سفید باید موضوع استیضاح ترامپ را جدی بگیرد.

12 آذر 1398

رویکرد جدید مهارت آموزشی به دانشجو متناسب با بازار، پراشتغال ترین و کم اشتغال ترین رشته های دانشگاهی

باوجود کاهش نرخ بیکاری جوانان در کشور، بیکاری دانش آموختگان در سال های 95 تا 97 رشد داشته و به 1.7 میلیون نفر رسیده است، مدیر ارتباط با صنعت وزارت علوم می گوید: برای ساماندهی وضع فعلی، کنترل توسعه کمی و کیفی نظام آموزشی و مهارت آموزی به دانشجویان...

10 آذر 1398

لاریجانی: همکاری مالی با طرف صربستانی آنالیز شد، رئیس جمهور صربستان ماه آینده به تهران می آید

رئیس مجلس شورای اسلامی پس از خاتمه سفر 4 روزه خود به صربستان گفت: مسائل مختلف به ویژه راهکارهای افزایش همکاری های مالی با رئیس جمهور، نخست وزیر، رئیس مجلس و وزیر امورخارجه صربستان مورد بحث و گفت وگو نهاده شد.

7 آذر 1398

آنگلا مرکل: وضعیت سوریه مصیبت بار و فاجعه آمیز است

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، صدراعظم آلمان در سخنانی خشم خود را از دستاورد بزرگ نیروهای ارتش سوریه در آزادسازی حلب علنی کرد.

6 آذر 1398

پرچم سوریه بر فراز منبج برافراشته شد

پرچم سوریه بر فراز منبج برافراشته شد، استقرار ارتش از دو روستای الجاموس و وریده آغاز و ارتش به استقرار خود در اطراف شهر ادامه می دهد.

4 آذر 1398

شب خانه موزه های تهران در شب های بخارا

همزمان با هفته تهران، شب های بخارا نیز شبِ هفته خود را به خانه موزه های تهران اختصاص داد تا ضرورت پرداختِ دوباره کارکرد خانه موزه های تهران را آنالیز کند.

25 آبان 1398

ظریف در دیدار ولی عهد کویت: ما و شما در این منطقه ماندنی هستیم و بیگانگان رفتنی اند

وزیر امور خارجه در دیدار ولی عهد کویت مطرح کرد ما و شما در این منطقه ماندنی هستیم و بیگانگان رفتنی هستند.

18 آبان 1398

آمریکا از اعطای ویزا به وزیر بهداشت کوبا امتناع کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دولت کوبا گفت که واشنگتن از اعطای ویزا به وزیر بهداشت این کشور که قصد شرکت در نشست سازمان بهداشت پان آمریکن را داشت، امتناع نموده است.

15 آبان 1398

مصوبات مالی مجلس هزینه تراشی است

عملکرد مجلس در روز ها و هفته های اخیر با نوعی شتابزدگی در تصمیمات همراه است.

13 آبان 1398
تعداد: (85)