بعد از گل اول شیرازه تیمم از هم پاشید، باید قدردان هواداران باشیم

به گزارش خبرنگاران، یوسف بخشی زاده شامگاه امروز پنج شنبه در نشست خبری بعداز بازی دو تیم تراکتورسازی و ماشین سازی گفت: بازی خوبی شاهد بودیم. خوشحال شدم که سه امتیاز در تبریز ماند و البته هواداران پرشور تبریزی خوشحال شدند.

بعد از گل اول شیرازه تیمم از هم پاشید، باید قدردان هواداران باشیم

وی با بیان اینکه بازیکنان ماشین سازی با تعصب بازی کردند، گفت: گل های تراکتورسازی به خاطر بی تجربگی بازیکنان ما بود.

مربی ماشین سازی با تاکید بر اینکه فیروز کریمی برای این تیم خیلی زحمت کشید، ادامه داد: از او تشکر می کنم. او به هر دلیلی از تیم ما جدا شد، بازیکنان ما بازی شرافتمندانه ای انجام دادند و از لحاظ روحی و روانی با آنها صحبت کردیم.

بخشی زاده با بیان اینکه دو اشتباه فردی باعث شد که دو گل بخوریم، ادامه داد: بازیکنان ما از نظر بدنی ضعیف تر بودند. ما مجبور شدیم از چند بازیکن جوان استفاده کنیم چرا که بازیکنان کمی را در اختیار داریم.

وی در خصوص برنامه های آینده ماشین سازی گفت: سرمربی آینده تیم رضا مهاجری است که او برنامه های آینده را تعیین می نماید.

بخشی زاده همچنین ادامه داد: بعد از گل اول شیرازه تیم از هم پاشید و بعد از 10 دقیقه تیم درست شد اما با یک اشتباه دیگر گل دوم را خوردیم.

وی در خصوص هواداران تراکتورسازی نیز گفت: باید قدردان آنها باشیم، این هواداران بهترین هواداران جهان هستند. ماشین سازی و تراکتور سازی برای مردم فرقی ندارند اما تراکتور تیم اول استان است.

وی با بیان اینکه تراکتورسازی برادر بزرگ تر ماست، اضافه نمود: همه دیدید که امروز بازیکنان ما شرافتمندانه بازی کردند.

وی گفت: ما امروز تا حد زیادی چوپ بی تجربگی مان را خوردیم و روی اشتباهات فردی دروازه مان باز شد. دیدید که بعد از اینکه گل اول را خوردیم برای زدن گل تساوی کوشش کردیم، اما به یکباره گل دوم را هم دریافت کردیم.

بخشی زاده ادامه داد: ما امروز تعداد زیادی بازیکنان مصدوم در اختیار داشتیم و به زحمت توانستیم 11 بازیکن را برای ترکیب اصلی جور کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بعد از گل اول شیرازه تیمم از هم پاشید، باید قدردان هواداران باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعد از گل اول شیرازه تیمم از هم پاشید، باید قدردان هواداران باشیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید