استعفای کتبی و شفاهی سمیعی از مدیرعاملی پرسپولیس، در انتظار معرفی فرد تازه

به گزارش هنر هفتم: سینما، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم به صورت کتبی و هم به صورت شفاهی از سمت خود استعفا نموده و منتظر تصمیم گیری هیئت مدیره و وزارت ورزش در این باره است.

استعفای کتبی و شفاهی سمیعی از مدیرعاملی پرسپولیس، در انتظار معرفی فرد تازه

به گزارش خبرنگار ورزشی هنر هفتم: سینما، پس از تغییر دولت، صحبت هایی مبنی بر تغییرات در مدیریت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال مطرح شد. این دو باشگاه زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می نمایند و به همین علت طبیعی است که از تغییرات در این دو باشگاه حرف زده گردد.

حمید سجادی وزیر ورزش شب گذشته در این باره گفته بود: صحبت استعفای مدیرعامل پرسپولیس را شنیده ام ولی فعلا تصمیم خاصی گرفته نشده است.

سمیعی استعفای کتبی خود را به هیئت مدیره پرسپولیس ارائه نموده و قصد داشته همین استعفا را نزد وزیر ورزش ببرد اما سجادی موضوع را به آینده موکول نموده است. به همین علت سمیعی در صحبت شفاهی که با وزیر ورزش داشت، آمادگی اش را برای رفتن از پرسپولیس بیان کرد تا دست وزارت ورزش برای انتخاب مدیرعامل تازه باز باشد.

به نظر می رسد با توجه به شرایط فعلی باید منتظر معرفی فرد تازهی به اسم سرپرست یا مدیرعامل پرسپولیس باشیم هر چند ممکن این اتفاق مدتی زمان ببرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استعفای کتبی و شفاهی سمیعی از مدیرعاملی پرسپولیس، در انتظار معرفی فرد تازه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعفای کتبی و شفاهی سمیعی از مدیرعاملی پرسپولیس، در انتظار معرفی فرد تازه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید