نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشجویی 17 آبان برگزار می گردد

نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر 17 آبان ماه در دانشکده مهندسی کامپیوتر این دانشگاه برگزار می گردد.

نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشجویی 17 آبان برگزار می گردد

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشجویی دانشگاه امیرکبیر، 17 آبان ماه با همکاری شرکت صباایده با حضور 65 تیم از سراسر کشور در قالب تیم های 3 نفره به صورت حضوری در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می گردد.

سالانه بیش از 200 نفر برنامه نویس از دانشگاه های مختلف ایران در این مسابقه حضوری شرکت می نمایند.

دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای اهداف مسابقات اصلی ICPC و برای انتخاب برترین تیم های دانشگاه برای اعزام به مسابقات منطقه ای، از سال 1380 سالانه یک مسابقه کشوری رسمی برای معین تیم های اعزامی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر به مسابقات غرب آسیا برگزار می نماید که در سال های اخیر مورد استقبال تیم های زیادی از دانشگاه های سراسر کشور قرار گرفته است.

کیفیت مسابقه برنامه نویسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به گونه ای است که بسیاری از دانشگاه ها برای انتخاب تیم های برتر خود نتایج این مسابقه را مد نظر قرار می دهند.

اعتبار مسابقه سالانه برنامه نویسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به گونه ای است که علاوه بر تیم های این دانشگاه، دانشگاه های مطرح ایران از جمله دانشگاه های صنعتی شریف، تهران، علم و صنعت، خواجه نصیر و شهید بهشتی نیز همه ساله با چندین تیم در این مسابقه شرکت نموده و به رقابت با جمعی از زبده ترین برنامه نویسان ایران می پردازند.

شرکت نمایندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت icpc.aut.ac.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشجویی 17 آبان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشجویی 17 آبان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید