رفعتی: VAR در بازی پرسپولیس و پدیده به صورت آفلاین اجرا می گردد

رئیس دپارتمان داوران فوتبال درباره قانون منع مصاحبه داوران با رسانه ها گفت: در بازی پرسپولیس و پدیده سیستم ویدئوچک را به صورت آفلاین اجرا می کنیم.

رفعتی: VAR در بازی پرسپولیس و پدیده به صورت آفلاین اجرا می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود رفعتی رئیس دپارتمان داوران در این باره گفت: عدم مصاحبه داوران و ناظران به دلیل قوانین و دستورات بین المللی است و هیچ ارتباطی به مسئولین فدراسیون ندارد و طبق قوانین با آنها برخورد می کنیم.

وی در ادامه درباره استفاده از داوران پشت دروازه در بازی های لیگ برتر گفت: برای اولین بار در بازی سپیدرود رشت و پرسپولیس این سیستم را استفاده کردیم. معتقدم استفاده از داوران پشت دروازه یک حرکت مثبت است و به داوران یاری زیادی خواهد نمود.

رئیس دپارتمان داوران در انتخاب داوران پشت دروازه گفت: با توجه به حساسیت بازی نوع داوران پشت دروازه را چیدمان می کنیم. تا زمانی که VAR راه اندازی گردد در تمام مسابقات لیگ برتر از یاری داوران اضافی استفاده خواهیم کرد.

رفعتی گفت: بدون تردید داوری که پشت دروازه قرار می گیرد، هر صحنه ای که درون محوطه جریمه اتفاق بیافتد را می تواند تصمیم بگیرد و تاثیرگذار باشد. ضمن اینکه در بازی پرسپولیس و پدیده سیستم ویدئوچک را به صورت آفلاین اجرا می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رفعتی: VAR در بازی پرسپولیس و پدیده به صورت آفلاین اجرا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفعتی: VAR در بازی پرسپولیس و پدیده به صورت آفلاین اجرا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید